Огляд  і  перевірка  автомобіля  перед  купівлею  включає  в  себе:

1) Візуальний огляд автомобіля (кузов на наявність сколів і подряпин, елементів скління авто, огляд амортизаторів на предмет підтьоків)
2) Перевірка кузова автомобіля за допомогою професійного товщиноміра на предмет мальованих, шпакльованих і замінених елементів.
3) Комп'ютерна діагностика електронних систем авто за допомогою автосканера.
4) Огляд салону автомобіля на відповідність заявленого пробігу фактичному.
5) Огляд підкапотного простору на наявність пошкоджень, установку елементів двигуна не заводським способом, перевірка підтікань технологічних рідин.
6) Перевірка працездатності електроустаткування в салоні автомобіля (склопідйомники, система кондиціонування повітря, аудіосистема, і ін).
7) Тест драйв авто, перевірка плавності ходу, правильність роботи КПП і гальмівної системи.


   За бажанням клієнта ми надаємо
8) Консультації по підбору автомобіля для себе - про переваги і недоліки певних моделей, і подальшій вартості обслуговування.
9) Приблизна оцінка вартості ремонту автомобіля та купівля автозапчастин у нас за хорошими цінами.
10) Перевірка автомобіля на нашому СТО (візуальний огляд днища автомобіля та двигуна на підйомнику, діагностика ходової частини, системи глушника та іншого за домовленістю).
11) Перевірка по базі даних МРЕВ на предмет викрадення, розшуку, ДТП і обмежень реєстраційних дій, визначення реальної кількості власників (на момент покупки).
12) Допомога у переоформленні автомобіля в МРЕВ (сервійсний центр).

 Вартість огляду у межах Львова по перших семи пунктах - 500грн, по області і інших регіонах 4грн/км (пальне+амортизація), огляд в Польщі - 50euro, поїздки на далекі відстані обговорюються окремо.

 Вартість діагностики на СТО залежить від об'єму роботи.